LASSA LASTİKLER

ICEWAYS

Buzlu yollarda güvenle

Iceways, uzun süreli ağır kış koşullarını hüküm sürdüğü bölgelerde kullanım için tasarlanmış, kar çivisi takmaya elverişli, yeni nesil kış lastiğidir.

Buzlu ve karlı yollarda maksimum tutuş

Geniş tabanlı sırt ve desen üzerinde yoğun bir şekilde yer alan zig zag şeklindeki derin kanalcıklar (lameller) sayesinde, buz üzerindeki temas alanı arttırılmıştır.

Çivi takılabilme özelliğiyle buzlu zeminlede mükemmel performans

Çevresel yöndeki altı sıra halindeki kar çivisi çakmaya olanak sağlayan çivi delikleri sayesinde buzlu zemindeki çekiş yeteneği arttırılmıştır. Derin iç sırt tabakası kar çivisini tam kavrayarak yerinden çıkmasınıa engel olur.

Tüm kış koşullarında üstün güvenlik

Üç boyutlu, dalgalı, derin lameller, manevra sırasında kilitlenerek direksiyon hakimiyetini arttırır ve böylece kış lastiklerinde, özellikle kuru zeminlerde görünen gezinme sorununu, ortadan kaldırır.

Güçlü çekiş ve direksiyon hakimiyeti

Omuzlardaki basamaklı yapı ve keskin girinti çıkıntılardan oluşan oluk geometrisi sayesinde karlı zeminlerdeki çekiş ve direksiyon hakimiyeti en üst seviyeye çıkarılmıştır.

Özel sırt karışımı

Kutup bölgesi koşulları göz önüne alınarak geliştirilmiş, dış sırt karışımı sayesinde buzlu ve karlı zeminlerdeki çekiş yeteneği arttırılmıştır.