Greenways

Rakiplerine göre %25 daha uzun ömürlü olan Greenways, yola sağlam çıkmanızı sağlıyor. Nano-pro teknoloji sayesinde, hem düşük yakıt tüketimi hem de uzun ömür sağlar. Yolculuk boyunca lastiğiniz ve cebiniz sağlam.

Snoways

Geliştirilen özel simülasyon teknolojileri ile karlı zemin ve ıslak zemin performanslarında üstün performansa sahiptir. Karlı ve ıslak zemin performansları arasında mükemmel dengeye sahiptir. Bu denge ile zorlu kış koşullarında yere sağlam basacaksınız.

Impetus Revo 2

Yükek hızda yolda giderken karşılaştığınız çukur, tümsek ve diğer bozukluklara karşı özel konstruksiyonu sayesinde dayanıklılık sağlar böylece lastiğinizi daha uzun süre boyunca güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Competus AT

Kendi kendini temizleme yeteneğine sahip sırt deseni ve geniş omuz kanalları lastiğin çamur tutmasını engeller. Köşeli omuz blokları sayesinde ise ıslak ve çamurlu zeminlerde üstün çekiş elde edilirken sırt desenindeki kısa ve ince oluklar da ıslak zeminlerde çekişe destek olur. Özel konstrüksiyonunun kesilme ve aşınmalara üstün dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü ve güvenlidir.

TAKİP EDİN
SOSYAL MEDYADA LASSA