MIRATTA

  • BİNEK

Her zeminde optimum performans

Otomobil kullanıcılarının ihtiyaçlarını tam bir denge içinde karşılayan her zeminde optimum performans sağlayan bir genel kullanım lastiğidir.

ÖZELLİKLER

Islak zeminde güvenli sürüş
Yüksek hızlarda lastiğin önünde birikmiş suyun atılmasını sağlayan 3 adet geniş çevresel oluk kızaklamaya karşı direnci artırır. Ayrıca sırt merkezinde bulunan eğri bıçak şeklinde değişken açılı oluklar yanal yöndeki su tahliyesini sağlar. Omuz bloklarında bulunan yanal yöndeki ince oluklar, ıslak ve kuru zeminlerde güvenli viraj alma imkanı sağlar.

Sürüşte tam kontrol
Sırt merkezinde bulunan değişken boyuttaki birbirine bağlı bloklar yol tutuş yeteneğini artırır, rahat ve sessiz sürüş sağlar. Çelik kuşak kenarlarının üzerinde yer alan eksiz naylon takviye şeritleri, bir yandan lastiğin yüksek hızlardaki dayanıklılığı ve yol tutuş özelliğini artırırken diğer yandan düzgün ve titreşimsiz bir sürüş sağlar.

Maksimum konfor, güvenlik ve dayanıklılık
Sırt merkezindeki blokların üzerinde bulunan Z şeklindeki ince kanallar sayesinde sürüş konforu ve yol tutuş özellikleri artırılmıştır. Omuzlarda bulunan yanal yöndeki geniş ve açık kanalları fren ve çekiş yeteneğini üst seviyeye taşırken Lassa dayanıklılığı standarttır.

ÖLÇÜLER