;
Lassa'dan 500 TL'lik Yaz Lastiği Alana 50 TL İndirim!

500 TL'lik Yaz Lastiği Alana 50 TL İndirim!

Lassa'dan her 500 TL’lik lastik alımına 50 TL indirim ve Bonus'a özel peşin fiyatına 9 taksitle... Üstelik BonusFlaş'tan katılanlara 750 TL ve üzeri harcamada 50 TL Bonus.

 

Ürünleri İncele

 

 

 

Kampanya Koşulları


50 TL İndirim Kampanyası: 21 Mart – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacak, 17.5 jant lastikler hariç, tüm Bridgestone ve Lassa markalı yaz, 4 mevsim, binek ve hafif ticari araç lastiği alımında geçerlidir. Lastik alımında 500 TL ve katlarına göre indirim (örneğin, lastik alım tutarı 500 TL ile 999 TL arasındaysa 50 TL, 1000 TL ile 1.499 TL arasındaysa 100 TL) uygulanacaktır. Kampanya yetkili Brisa bayileri, Lastiğim noktaları, yetkili Brisa bayilerin tali satış noktaları, Lastik Vs.’ler, Speedy’ler ve lastik.com.tr’den yapılan alımlarda geçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende alım yapan müşteriler yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 0850 210 13 00 aranabilir.

Peşin Fiyatına 9 Taksit (3+6 taksit): Lassa & Bridgestone bayi / merkezi POS ile gerçekleştirilen 3 taksitli işlemlere banka tarafından 6 taksit eklenerek gerçekleştirilir. Kampanya Şubat 2018-Haziran 2018 dönemlerinde kampanyaya katılan kredi kartları için geçerlidir.

Ödül Kampanyası (50TL Bonus): Bonusflaş üzerinden kampanyaya katılım kaydı yaptıktan sonra Lassa & Bridgestone bayi / merkezi POS ile tek seferde gerçekleştirilen 750TL ve üzeri harcamalara 50TL bonus hediye edilecektir. Kampanya 15 Nisan 2018 - 15 Mayıs 2018 tarih aralığında geçerli olacak olup bir aylık süreyi geçmemek koşuluyla dönem planlaması Lassa & Bridgestone tarafından değiştirilebilecek. Kampanyada kazanılan ödüller kampanya bittikten sonra belirlenen bir tarih aralığında kullanıma açık olur. Belirlenen sürede kullanılmayan bonuslar geri alınır.

Uygulama Detayları:

  • 9 taksit kampanyası: Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, GarantiAmerican Express, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartları için geçerlidir. Bonusnet Banka kartları için ilgili bankaların görüşü alınarak bilgi paylaşılacaktır. Bonus Flexi, Bonus Genç kredi kartları kampanya teklifi kapsamında değildir.
  • 50 TL Bonus kampanyası: Ticari Kredi Kartları, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Platform bankalarına ait Bonus Kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında +6 taksit, 2 ile 3 arası seçmeli taksit işlemlerinde geçerli olacaktır.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır.
  • Vadeli Taksit ile yapılan işlemler ”ilave 6 taksit” kampanya teklifi kapsamında değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan 2 ile 3 arası seçmeli taksit alışverişlerinin kart sahibi slip nushasında “Tebrikler. Kampanyamızdan yararlandınız.”şeklinde slip mesajı yayınlanacaktır.
  • Flexi Card’ların kampanyaya katılımı ; genel uygulama gereği ücret karşılığı mümkün olacaktır. Kampanya katılımı için Flexi Card sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp LASSA / BRIDGESTONE yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Peşin fiyatına 9 taksit ve 50TL bonus kampanyası T.Garanti Bankası A.Ş. sisteminde Lassa / Bridgestone tanımlı bayiler için geçerli olacaktır.
GÜN SAAT DAKİKA

SONRA SONA ERİYOR
31.05.2018

TAKİP EDİN
SOSYAL MEDYADA LASSA
; ; ;