31 Aralık 2024 tarihine kadar, yetkili bayiler ve Lastiğim noktalarından aynı anda 2 adet Bridgestone ya da Lassa marka binek ve hafif ticari satın alan perakende müşterilerimiz bu uygulamadan faydalanabilir.  Uygulama, kampanyaya katılan Yetkili Bayi ve Lastiğim noktalarında geçerlidir.

+1 Yıl Garanti Kampanyası!

+1 Yıl Garanti  Nedir?

Fabrikalarımızda üretilen, her dış lastik; üretim, malzeme, ve işçilik hatalarına karşı firmamız tarafından +1 yıl daha garantisi altına alınmasıdır.

 

Garanti süresi, lastiğin teslim ve fatura tarihinde başlar. Mevcut 2 yıl garantiye ej olarak +1 eklenir. Toplam 3 yıl veya 1,6 mm diş derinliği kalana kadar (hangisi önce dolarsa) garanti şartları devam eder. 

 

Kimler Faydalanabilir?


31.12.2024 tarihine kadar; Bridgestone,Lassa ve Lastiğim tabelalı yetkili bayilerden,Lassa ve Bridgestone markalı binek ve hafif ticari lastik satın alan perakende müşterilerimiz kampanyadan faydalanabilir.

Nasıl Kayıt Olunur?

Fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde  www.lassa.com.tr/arti-bir-yil-garanti-kampanyasi adresinden istenen bilgilerin girilmesi ile kayıt işlemi yapılır. 

Kayıt OlKayıt için istenen bilgiler aşağıdaki gibidir;

  • Ad soyad
  • GSM No
  • Fatura Numarası
  • Lastik Satın Alınan Bayinin Bilgisi

Kayıt işlemi yapıldıktan sonra girilen bilgiler kontrol edilir. SMS ile kayıt olduğu bilgisi müşteriye iletilir.

BRISA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş kampanyaya ilişkin tüm haklarını saklı tutar.

GÜN SAAT DAKİKA

SONRA SONA ERİYOR
31.12.2024