}
Lassa Radyal Traktör Lastiği Sigortası
+1 Yıl Garanti Kampanyası!

+1 Yıl Garanti Nedir?

Fabrikalarımızda üretilen, her dış lastik; üretim, malzeme, ve işçilik hatalarına karşı firmamız tarafından +1 yıl daha garantisi altına alınmasıdır.

Garanti süresi, lastiğin teslim ve fatura tarihinde başlar. Mevcut 2 yıl garantiye ej olarak +1 eklenir. Toplam 3 yıl veya 1,6 mm diş derinliği kalana kadar (hangisi önce dolarsa) garanti şartları devam eder.

Kimler Faydalanabilir?

31.12.2024 tarihine kadar, Bridgestone,Lassa ve Lastiğim tabelalı yetkili bayilerden, Lassa ve Bridgestone markalı binek ve hafif ticari lastik satın alan perakende müşterilerimiz kampanyadan faydalanabilir.

Nasıl Kayıt Olunur?

Fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde www.lassa.com.tr sitesindeki “Kampanyalar” bölümünden talep edilen bilgiler girilerek kayıt işlemi yapılır. 

Kayıt Ol

Kayıt için istenen bilgiler aşağıdaki gibidir.

  • Ad soyad
  • GSM No
  • Fatura Numarası
  • Lastik Satın Alınan Bayinin Bilgisi

Kayıt işlemi yapıldıktan sonra girilen bilgiler kontrol edilir. SMS ile kayıt olduğu bilgisi müşteriye iletilir. .

BRISA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş kampanyaya ilişkin tüm haklarını saklı tutar.

KİŞİSEL BİLGİLER
BAYİ BİLGİLERİ
FATURA BİLGİLERİ
"Elektronik Ticaret Yasası" gereği Bridgestone markasının ürünleri, hizmetleri ve kampanya bilgilendirmelerinden e-posta, SMS ve telefon aramaları ile haberdar olmak istiyorum *
Veri İşleme İzni’ni okudum ve kampanyalardan haberdar olmak için yukarıda ilettiğim iletişim bilgilerime elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum. *
Kişisel Verilerin Korunması metnini okudum, kabul ediyorum *

Kişisel verilerin işlenmesi hakkında Aydınlatma Metni için tıklayınız.