;
2018 Lassa Kış Lastik Kampanyası %10 İndirim

Lider Lassa'dan Memleket Ekonomisine Sağlam Destek! %10 İndirim!

Lassa’dan 03 Eylül - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapacağınız kış lastiği alışverişlerinde %10 indirim fırsatını kaçırmayın. Üstelik Bonus üyesi Lassa yetkili satıcılarında Peşin fiyatına 8 taksit imkanı ile...

 

Ürünleri İncele

 

 

Kampanya Koşulları

TL indirim kampanyası 3 Eylül - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Lassa markalı kış otomobil, 4x4 (SUV) ya da hafif ticari grubu lastik alımında geçerli olacaktır. Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 08502101300’ı arayabilirsiniz.

Garanti Bankası taksit kampanyası, 03 Eylül - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Bonus Üyesi Lassa&Bridgestone yetkili satıcılarında geçerlidir. “Peşin fiyatına 8 taksit” kampanyası bayi tarafından seçmeli taksit adımından yapılacak 3 taksitli işlemlere 5 taksit eklenerek gerçekleştirilecektir. Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Card'lar dahildir. FLEXI müşterilerinin, kampanyaya katılması için " EVET BRIDGESTONE" veya "EVET LASSA" yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapmaları gerekir. Vadeli Taksit, Bonus Genç, Bonus Flexi , Miles&Smiles kredi kartları, American Express, Ptt Bonus, Şekerbank Ticari kredi kartları ve ING Ticari kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir. Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detaylarıwww.flexi.com.tr'dedir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 65Kr,Turkcell için 85Kr, Vodafone için 65Kr’dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.