Altın Yaka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Altın Yaka Ödülleri

Sabancı Topluluğu şirket ve çalışanların başarılarını ödüllendirmek amacıyla, üçüncü kez düzenlenen Sabancı Altın Yaka Ödülleri, Sabancı Center’da gerçekleştirildi.

Tören, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, CEO’su Zafer Kurtul, Topluluk yöneticileri ve çalışanlarının katılımıyla yapıldı. Törenin sunuculuğunu Cem Davran ve Ceylan Saner üstlendi. Ödül törenine Sabancı Topluluğu’nun çeşitli şirketlerinden yaklaşık 600 çalışan katıldı.

Yenilenen kategorileriyle daha da gelişen Sabancı Altın Yaka Ödülleri altı farklı kategoride sahiplerini buldu. Sabancı Altın Yaka Ödülleri’nde büyük ödül olan Değer Yaratan kategorisinde Teknosa birincilik alırken, Pazar Odaklılık’ta Brisa ödülün sahibi oldu. İnsana Yatırım’da ise Brisa ve Enerjisa birinciliği paylaştılar.

Birey yada ekiplerin yarıştığı kategorilerde ise Verimlilik’te Çimsa, İnovasyon’da Kordsa Global, Sinerji’de ise bireysel alt kategoride Avivasa, kurumsal alt kategoride Kordsa Global ve Sasa ödüle layık görüldü. Törende,Sabancı Altın Yaka Ödülleri sürecine desteklerinden ötürü Akbank ve Sabancı Üniversitesi’ne de özel ödül verildi.