Brisa, Lassa markalı lastiklerini Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergiledi

Brisa Cenevre Fuarı

Türkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, 7 - 17 Mart 2013 tarihleri arasında düzenlenen 83. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı kapsamında; Lassa Competus H/P ve Lassa Phenoma’yı sürücülerin beğenisine sundu.

Türkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, 7 - 17 Mart 2013 tarihleri arasında düzenlenen 83. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı kapsamında; Lassa Competus H/P ve Lassa Phenoma’yı sürücülerin beğenisine sundu. Brisa, Lassa ile Avrupa’nın en fazla sayıda ziyaretçi ağırlayan fuarları arasında yer alan Cenevre Otomobil Fuarı’nda Türkiye’yi temsil eden tek marka oldu.

Türkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, 7 - 17 Mart 2013 tarihleri arasında düzenlenen 83. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı kapsamında Lassa’nın Competus Ailesi’ne mensup 4x4 ve SUV araç lastiklerini ve spor segmentteki Lassa Phenoma desenini tanıttı.

Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarındaki tek Türk markası: Lassa

Brisa’nın Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’na katılımıyla ilgili görüşlerini paylaşan Brisa Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü Halit Şensoy, “Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nı Lassa markamızın arkasındaki teknoloji, dizayn ve felsefeyi uluslararası arenada ziyaretçilerle paylaşmak için eşsiz bir fırsat olarak görüyoruz. Fuar aynı zamanda yeni iş ilişkileri kurma ve mevcut ilişkileri sağlamlaştırma açısından da markamıza değer katıyor” diyerek, organizasyonun Brisa için büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

Brisa’nın yeni uluslararası pazarlara açılma ve yurt dışındaki varlığını güçlendirme hedefi doğrultusunda yoğun bir şekilde çalıştıklarını ve 2012 yılı sonu itibariyle 60’ın üzerinde ülkede araç sahipleriyle Lassa markasını buluşturduklarını vurgulayan Şensoy, Lassa ile Avrupa’nın en fazla sayıda ziyaretçi ağırlayan fuarları arasında yer alan Cenevre Otomobil Fuarı’nda Türkiye’yi temsil eden tek marka olmanın gururunu yaşadıklarını da sözlerine ekledi.

Lassanın yeni nesil lastikleri Alman TÜV SÜD onaylı

Lassa Competus Ailesi’nin maksimum güvenlik sağlayan son üyesi Lassa Competus H/P ile yeni spor segment performans lastiği Lassa Phenoma, Avrupa’nın en önemli bağımsız test ve sertifikalandırma kuruluşları arasında yer alan TÜV SÜD tarafından onaylı. Yüksek performanslı spor sürüş keyfini yaşamak isteyen 4X4 ve SUV sürücülerine hitap eden Lassa Competus H/P yeni nesil deseni ve arkasındaki teknolojileri ile ıslak ve kuru zeminlerde maksimum güvenlik sağlarken asfalttaki olağanüstü sessizliğiyle de dikkat çekiyor. Lassa Phenoma ise değişen yol koşullarına uyum sağlayan yapısıyla spor araçlar ve sportif sürücüler tarafından tercih ediliyor. Hem ıslak hem de kuru zeminlerde mükemmel yol tutuş sunan Lassa Phenoma, ani manevralara hızlı tepki verme ve mükemmel fren yeteneğiyle sürüşü keyfe dönüştürüyor.