Brisa’dan yeni i-Cat

Brisanın Yenilikçi İletişim Aracı

Brisa’nın yenilikçi iletişim aracı olan i-Cat, Brisa bünyesindeki markalar ile ilgili en güncel bilgilere ulaşmanıza olanak sağlıyor.

Brisa, yeni geliştirdiği bu uygulama sayesinde tüketicinin bilgi ihtiyacına anında cevap vererek onlarla her an iletişim halinde olmayı amaçlıyor. i-Cat, kullanıcılarına sunduğu özellikler sayesinde en güncel bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmanıza imkan veriyor. Siz de icat.brisa.com.tr adresinden uygulamayı indirip bilgisayarınıza veya iPad’inize kurarak i-Cat’ı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

i-Cat sayesinde Brisa ve dünyadan haberlere anında ulaşıp, gündemi takip edebilir, Brisa bünyesindeki hizmetler hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz. İ-Cat’ı kullanarak, Brisa bünyesindeki markaların gerçekleştirdiği kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

i-Cat ile arama yaparak ihtiyaçlarınıza göre doğru ürünü bulabilir, bu ürün ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünleri isteğinize göre sıralayarak kendi kataloğunuzu oluşturabilir, bu kataloğun çıktısını alabilirsiniz.

Brisa’dan ve dünyadan en güncel haberleri bu uygulama ile görüntüleyerek gündemi i-Cat üzerinden takip edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen icat.brisa.com.tr'yi ziyaret ediniz.