Competus Macerası 2010’da Batı Karadeniz’de!

Competus Macerası

Lassa Competus’un gelenekselleşen organizasyonu Competus Keşif Konvoyu’nun 2010 yılı serüvenine katılım için başvurular başladı.

Lassa Competus’un gelenekselleşen organizasyonu Competus Keşif Konvoyu’nun 2010 yılı serüvenine katılım için başvurular başladı. 10 Haziran tarihine kadar başlarından geçen bir ‘keşif hikayesi’ni www.competus.com.tr adresine yazarak başvuranlar arasında yapılacak jüri değerlendirmesi sonucunda belirlenecek katılımcılar, 14-18 Temmuz tarihleri arasında Batı Karadeniz Bölgesi’ndeki keşfe katılacak.

4x4 lastiği Competus’un keşif tutkunları için her yıl düzenlediği ve bu yıl 14–18 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Lassa Competus Keşif Konvoyu’na başvurular başladı. Lassa Competus Keşif Konvoyu 2010’da Batı Karadeniz bölgesinde, farklı arazi ve yol koşullarında toplam 1200 km.’lik özel bir rotada gerçekleşecek.

Kendi maceranı yaz, bir arkadaşımla birlikte kesfe katıl

Bu yıl 14–18 Temmuz 2010 tarihleri arasında gerçekleşecek Competus Keşif Konvoyu’na katılmak isteyenler, öncelikle www.competus.com.tr adresinden üyelik işlemlerini yapacaklar.

Üyeler daha sonra, başlarından geçen bir ‘keşif hikayesi’ni yazacak. Tüm katılımcılardan gelecek hikâyeler, 14 Haziran günü jüri değerlendirmesine alınacak. Jüri değerlendirmesi sonucunda en ilginç keşif hikayesini yazan 8 katılımcı, 14-18 Temmuz tarihleri arasında, Batı Karadeniz’de düzenlenecek 4 gece-5 günlük eşsiz Competus Keşif Konvoyu deneyimine yanlarında getirecekleri bir kişiyle birlikte katılma hakkı kazanacak.

Bu sene Teknosa, Nescafe Express ve Hayat Su’yun da ortaklığıyla gerçekleşen Lassa Competus Keşif Konvoyu’na katılım için gerekli bilgilere site adresinden ulaşılabiliyor.

2007 yılında gerçekleştirilen Competus Keşif Konvoyu’na Türkiye’nin dört bir yanından, yaşanmış keşif hikâyeleriyle 1.750 adet başvuru olmuştu. Competus Keşif Konvoyu, 2005 yılında Doğu Karadeniz, 2006 yılında Kuzey Ege/Kaz Dağları ve 2007 yılında da Likya bölgesinde gerçekleştirildi.

Lassa Competus A/T Lastikleri Hakkında

Lassa’nın her türlü hava koşulunda, hem arazide hem de asfaltta kullanım için geliştirdiği, genel amaçlı “All Terrain” tipi modern 4X4 lastiği Competus A/T, 4X4 araçların ihtiyaç duyduğu çekiş gücünü, kullanıcılarının aradığı konforu ve güvenliği bir arada sunabiliyor. Competus A/T, tüm bu teknik özelliklerini kullanıcılarına her yıl farklı bir macera ile sunmayı hedeflerken, değişik iklim koşullarıyla karşılaşılabilecek keşif yolculukları için vazgeçilmez bir güvenlik sunmayı da ihmal etmiyor.