;
;

Dört Dörtlük Kampanya!

Katılım Koşulları


- Bu kampanya, 15 Haziran-15 Ağustos 2012 tarihleri arasında, kampanyaya katılan yetkili Brisa bayilerinde ve Lastiğim noktalarında geçerlidir.
- Kampanyadan yararlanılması için Lassa ya da Bridgestone markalarından 4 adet binek, 4x4 ya da LVR ürünlerinden yaz alırken, aynı ödeme içinde 4 adet binek, 4x4 ya da LVR kış alınması zorunludur. Bu durumda satın alınan kış lastiklerinin 1 adedi ücretsiz alınır, 2 yıl yol yardım ve Axess’le peşin fiyatına 9 taksit ve ödemeyi ekim ayına öteleme fırsatları kazanılır.
- Müşteri, aynı fatura içinde Axess’le 4 adet yaz binek, 4x4 ya da LVR yaz ve 4 adet kış binek, 4x4 ya da LVR kış alması durumunda fatura tutarının tamamını ekim ayına kadar öteleme ve 9 taksit imkânından peşin fiyatına satın alma hakkı elde eder.
- Kampanyadaki peşin fiyatına ekim ayına öteleme ve 9 taksit kuralı, sadece 8 veya 16 adet lastik satın alındığında kampanyaya konu olan lastikler için geçerlidir. Sadece 4 adet yaz lastiği satın alınması durumunda peşin fiyatına ekimde öde ve 9 taksit veya ücretsiz 1 adet kış lastiği fırsatından yararlanılamaz.
- Kampanyaya dahil ürün gruplarından 4 adet yaz ve 4 adet kış lastiklerin kampanya süresince kampanyaya katılan yetkili Brisa Bayilerinden veya Lastiğim noktalarından satın alınması durumunda, kış lastikleri 15 Ekim 2012 tarihinden önce teslim edilmez.
- Kampanya süresince satın alınan kış lastikleri 15 Ekim 2012 tarihinden önce satın alınan bayi’den telefonla randevu alınarak lastik değişimi sağlanabilir.
- Müşteriler kampanyadan faydalanırken ancak TC kimlik numaralarıyla işlem yapabilirler. Kampanya sadece perakende satışlarda geçerlidir. Bir TC kimlik numarasıyla en fazla 16 adet (8 adet yaz, 8 adet kış) satın alınabilir. 16 adet üzerinde yapılan alımlarda 1 adet ücretsiz kış lastiği verilmez.
- Axess dışındaki kredi kartlarıyla da alım yapılabilir; ancak, peşin fiyatına satış olmaz. Kartlara göre değişen komisyon farkları müşteri ve bayi arasındaki anlaşmayla belirlenir.
- “Deneme Hizmeti” kampanya dahilindeki lastikler için geçerli değildir.
- Diğer kampanyalarla birleştirilemez.
- Kampanyadan yaralanılabilmesi için, TC kimlik numarasının alım sırasında bayi’ye bildirilmesi gerekmektedir.
- Kış lastiği alma tarihlerinde (15 Ekim 2012- 16 Kasım 2012) müşteri, TC kimlik numarasının da yazılı olduğu resmi kimlik belgesi, fatura ve kış lastiği saklama makbuzunu ibraz etmek zorundadır.
- Kampanya kurallarına uygun alım yapılsa bile, satın alının yaz lastiğinin kampanya katılımı ile alınan kış lastiği ile aynı jant büyüklüğünde ya da daha küçük jant olması zorunludur. Örneğin 16 jant PSR yaz lastiği satın alan bir müşteri, ancak 16, 15, 14 ya da 13 jant PSR kış alabilir. 17 ya da üzerindeki jantlardan satın alamaz; ürün grubunu değiştiremez; satın alsa dahi, 1 adet ücretsiz kış lastiği verilmez.
- Kış lastiklerinin teslimi 15 Ekim 2012’de başlar, 16 Kasım 2012’de sona erer.
- Kış lastikleri 15 Ekim 2012 tarihinden itibaren, randevuyla, sadece kampanya kanalıyla satın alınan bayiden teslim alınır. Montaj işlemi bayide gerçekleştirilir.
- Kampanya yaz lastiklerini saklama,sökme, takma ücretlerini kapsamaz. Yaz lastiklerinin sökülmesi, takılması ve saklanmasına ilişkin maliyetler müşteriye aittir.
- Satın alınan kış lastikleri üzerindeki her türlü hukuki sorumluluk müşteriye, teslim anına kadar ilgili Brisa yetkili satış noktasına aittir. Oluşabilecek anlaşmazlıklarda Brisa müşteri hizmetleri konuyu çözmekle yetkilendirilmiştir.
- lastik.com.tr üzerinden verilen siparişler kampanya dışıdır.
- Uyuşmazlıklarda fatura ve teslimat kartı ibrazı zorunludur.
- Kampanya koşullarına uygun şekilde satın alma durumunda 1 adet ücretsiz lastik kazanılması için Axess’le ödeme zorunluluğu yoktur. Nakit olarak ödeme yapıldığında da 1 adet ücretsiz kış lastiği ve 2 yıl yol yardım avantajlarından yararlanılır.
- Müşteri, henüz teslim almadığı kış lastiğini iade etmek ve parasını geri almak istediğinde, satın alma tarihinden sonra en fazla 1 ay içinde geri ödeme yapılır.
- Müşteri 15 Ekim 2012’den sonra rendevu alarak geldiği halde, lastikleri bayide bulunmuyorsa, ödediği 3 kış lastiğinin parası iade edilir ya da muadil lastik önerilir. Buna göre fiyat farkı ödenir/alınır.

Bridgestone Müşteri Hizmetleri: 444 65 00

Lassa Müşteri Hizmetler: 444 57 00

TAKİP EDİN
SOSYAL MEDYADA LASSA