;
Her 500 TL'lik Alışverişe 100 TL İndirim

Her 500 TL'lik Alışverişe 100 TL İndirim

Türkiye’nin Lider Lastiği Lassa’dan Her 500TL’lik Alışverişe 100TL İndirim!

Lassa’dan 15 Ekim - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapacağınız 500TL’lik kış lastiği alışverişlerinde 100TL indirim fırsatını kaçırmayın.

Üstelik Akbank'a özel 8 taksit fırsatı.

Ürünleri İnceleKampanya Koşulları

Kampanya 15 Ekim - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Lassa markalı kış otomobil, 4x4 (SUV) ya da hafif ticari grubu lastik alımında geçerli olacaktır.

Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 08502101300’ı arayabilirsiniz.

Akbank Katılım Koşulları

·    Kampanyaya dahil Lassa bayiisi Axess üye işyerlerinden yapacağınız 4 taksitli işlemlerde Axess'e özel +4 taksit fırsatı

·    Kampanya, 31 Ocak 2019  tarihine kadar geçerlidir.

·    Kampanyada +4 TAKSİT imkanı 4 taksitli işlemlerde geçerlidir.

·    Kampanyadan Axess, Wings,Free kart  asıl/ ek ve  sanal kart sahipleri faydalanabilir.

·    Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.

·    Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.

·    Ticari kartlar kampanyaya dahildir.

·    50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.

·    Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

·    Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.