Lassa, Avrupa Futbol Liglerine Sponsor Oldu!

Futbol Ligleri Sponsoru

Türkiye'nin köklü ve lider lastik markası olan Lassa, imzalamış olduğu resmi sponsorluk sözleşmeleri ile markanın sınırlarını genişletmeyi amaçlıyor.

Lassa, uluslararası pazarda büyüme ve markalaşma stratejisi doğrultusunda, İngiltere Premier Ligi takımı Bolton Wanderers, Almanya Bundesliga takımı M.Gladbach ve İspanya La Liga takımlarından Espanyol’un resmi sponsorlarından biri oldu…

 

Türkiye'nin köklü ve lider lastik markası olan Lassa, imzalamış olduğu resmi sponsorluk sözleşmeleri ile markanın sınırlarını genişletmeyi amaçlıyor. Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü, Halit Şensoy konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ‘Futbol takımları ile yaptığımız anlaşma bizi çok sevindirdi. Lassa, müşterilerine ve müşteri alışkanlıklarına önem veren, kalite ve performans amaçlayan bir marka… Bunun ilk adımı olarak, Avrupa’nın önemli takımlarından Bolton Wanderers, M.Gladbach ve Espanyol takımlarıyla sponsorluk anlaşması yaptık. Öte yandan, Bolton, M.Gladbach ve Espanyol’un sadık taraftarlarına ürünlerimizi sunmayı da heyecanla bekliyoruz.” dedi.