Lassa Dev Yatırımıyla Çiftçinin yanında

Lassa Çiftçinin Yanında

Lassa tarafından geliştirilen yeni radyal traktör lastiği Agri 1, yetkili satıcılarda yerini aldı. Lassaâ€'nın çiftçiler için özel olarak geliştirdiği yeni radyal traktör lastiği daha az maliyetle, daha fazla verim sağlıyor.

Lider Lassa çiftçilerin istediğini üretti

Halen Türkiye traktör lastiği pazarında liderliği elinde bulunduran Lassa, henüz gelişmekte olan radyal traktör lastiği pazarında da birincilik hedefliyor. Diğer lastik segmentlerinde olduğu gibi tarım lastikleri için de düzenli olarak araştırmalar yapan Lassa, yaklaşık 20 milyon dolarlık yatırımla Agri 1’i traktör sahiplerinin istek ve beklentilerine göre tasarlayıp üretti.

Çiftçinin yararına yönelik işbirliklerine devam

Çiftçilere ve traktör sahiplerine büyük avantaj ve verim sağlayacak radyal lastikler için yatırım gerçekleştirme kararı alan ve halen Türkiye’nin en büyük traktör üreticisi ile işbirliği içerisinde bulunan Lassa, önümüzdeki günlerde bu işbirliklerine yenilerini ekleyerek, tarım sektörüne katkı sağlamaya devam edecek.

Güçlü çekiş ve uzun sürekli dayanıklılık

Özel sırt karışımı ve deseni sayesinde, kesilme veya kopma olmaksızın diğer radyal lastiklere göre daha uzun süre kullanılan Agri 1, zemine daha iyi tutunuyor ve ekstra konfor sağlıyor. Yolda ve tarlada daha güçlü çekiş sağlarken, aynı zamanda kendi kendini daha kolay temizleyebilen özelliğe sahip çok açılı özel diş tasarımıyla Agri 1, güçlendirilmiş yanak karışımıyla da sürtünmeden dolayı oluşabilecek hasarları azaltarak daha uzun süreli dayanım sağlıyor.

Ürünü de çiftçiyi de koruyor

Yüksek diş altı kalınlığıyla, anız batmasına, kesilmelere, taş batmasına karşı da son derece dayanıklı olan Agri 1, geniş sırt kesidi sayesinde toprağı sıkıştırmadan, tarladaki ürünü koruyor. Agri 1’in özel topuk tasarımı, janta tam oturarak çekişi artırırken, jant koruyucusuyla, jant ve lastiği de hasarlara karşı koruyor.

5 yıl garanti ve yerinde hizmet

Lassa Agri 1 traktör lastiklerini 2009 yılı içinde satın alan çiftçilerin lastikleri, üretim ve işçilik hatalarına karşı 5 yıl boyunca garanti kapsamına dahil ediliyor. Ayrıca, ‘Servis Hizmet Aracı’ olan Lassa bayilerinden satın alınması halinde de lastikler sçiftçinin bulunduğu yere bayi tarafından iletiliyor.

Bilgi için: LOBBY Halkla İlişkiler – Volkan BAKAÇ

Tel: (212) 284 63 63 – GSM: 0 532 446 20 03