LASSA, WMA WEB AWARDS 2011′de iki katagoride ödül aldı

WMA Web Awards

Lassa’nın performans lastiği Phenoma için düzenlenen Phenoma Challenge yarışmasının internet sitesi www.phenoma.com.tr ‘Web Marketing Association’ tarafından verilen Web Awards'da (Uluslararası Web Sitesi Ödülleri) otomobil ve mobil kategorilerinde "Standart of Excellence" ödülüne layık görüldü.

45 ülkeden 2000’i aşkın web sitesinin katıldığı ve bu yıl 15’incisi düzenlenen Web Awards’ta tek proje ile iki ödül alan Lassa, Uluslararası Dijital Yarışması FWA’da yine aynı proje ile halk oyu birincisi olmuştu.

Lassa Marka Yöneticisi Emre Palalı ödülle ilgili yaptığı açıklamada, "Phenoma Challenge faaliyet gösterdiğimiz sektörde bir ilk oldu. Sitemiz 133 farklı ülkeden 315 bin kez ziyaret aldı. Böyle bir çalışma ile sektörde bir ilke imza atmış olmanın ve projedeki hedeflerimize ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Intel Corporation, Cartoon Network, Walt Disney gibi global firmaların da ödül kazandığı internet dünyasının en prestijli ödüllerinden Web Awards’da Harley-Davidson, Volvo ve Nissan ile birlikte "Standart of Excellence" ödülünü almak da bu gururu taçlandırdı” dedi.