LASSA'nın Yeni Reklam Filmleri Yayında

Yeni Reklam Filmi

Lassa'nın yeni reklam kampanyasının mottosu olan ‘Sağlamsa Lassa’ fikri, tüketiciler ile yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıktı.

Lassa’nın yeni reklam kampanyasının mottosu olan 'Sağlamsa Lassa' fikri, tüketiciler ile yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıktı. Araştırma sonuçları, Lassa’nın Türkiye’deki yol koşullarına dayanıklılığı ve sağlamlığının en önemli özelliklerinden birkaçı olduğunu kanıtladı.

Kampanya içerisinde Dünya Serbest Dalış Şampiyonu Şahika Ercümen ve Türkiye’ye sayısız birincilik kazandırmış olan Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner yer aldı. Ortak özellikleri marka özüyle paralellik gösteren, zorluklar karşısında başarıyla yola devam edebilmiş, kendi ayakları üzerinde sağlam bir şekilde durabilmiş ve Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil etmiş isimler olmaları.

Lassa’nın son filmlerinde, Semih Saygıner ve Şahika Ercümen, hayatın zorlu yollarında, her türlü engeli aşarak yürümeye devam ederken yolculukları boyunca bir Lassa’nın onlara eşlik ettiği gösteriliyor. Reklam filmlerinin jingle’ını ise Mazhar Alanson seslendiriyor.