;
Lastiğini Üretici Kart İle Hemen Al, 5 Ay Boyunca Faizsiz Dönem Avantajini Yakala!

Lastiğini Üretici Kart İle Hemen Al, 5 Ay Boyunca Faizsiz Dönem Avantajini Yakala!

LASSA VE ÜRETİCİ KART İŞBİRLİĞİYLE ÇİFTÇİLERİMİZİN YARINLARI SAĞLAM!

Artık çiftçilerimiz Brisa bayilerinden DenizBank Üretici Kart ile yapacakları Lassa, Bridgestone ve Dayton markalı tüm lastik alımlarında 5 ay boyunca faizsiz dönem avantajından yararlanacak.

Üretici Kart’ın Özellikleri

Üretici Kart, üreticilerin tarımsal gereksinimlerine ve nakit akışlarına uygun olarak tarımsal işletme kredisi sağlamaktadır. Üreticiye tanımlanan kredi limiti Üretici Kart'a yüklenir, üretici tarımsal girdi ihtiyaçlarını bu kartla karşılar.

Üretici Kart’ın Avantajları

- Üretici Kart'ın en önemli avantajı yılda bir kez ödemeli olmasıdır. Bu ödeme vadesi tarımsal ürününün desenine göre, yani hasadına göre belirlenebilir.
- Anlaşmalı işyerlerinden Üretici Kart’la yapılan alışverişlerde üreticileri 5 aya varan vade ve % 0 faiz kampanya avantajından yararlanırlar.
- Üreticiler Üretici Kart’la tarımsal işletme kredilerini DenizBank şubelerinden ve ATM'lerden 7/24 nakit çekebilir ya da tarımsal faaliyetleri için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri alabilecekleri DenizBank anlaşmalı işyerlerinde kartlarını kullanabilirler.
- Üreticiler kartlarına diledikleri zaman ödeme yapabilir, ihtiyaç duydukları zaman yeniden nakit çekebilir ya da tarımsal girdi alışverişlerinde kullanabilirler.

Üretici kart nasıl alınır?

Üretici Kart sahibi olmak için aralarında boşluk bırakılarak URETICI, T.C. Kimlik numarası ve bulunan ilin plaka kodu 3280’e SMS’le gönderilemesi yeterlidir.

Üretici Kart’tan Kimler Yararlanabilir?

Bitkisel üretim ve hayvancılık yapan çiftçilik belgesi sahibi üreticiler Üretici Kart'a sahip olabilirler. Ayrıntılı bilgi almak ve Üretici Kart talebinde bulunmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren DenizBank şubelerine başvurabilir, 444 6 800 DenizBank Tarım Hattı’ndan bilgi alınabilir.

Bu işbirliği kapsamındaki alışverişler, bu proje için Brisa’ya tahsis edilmiş olan sanal POS’la Brisa bayii giriş ekranları üzerinden gerçekleştirilecek ve alışveriş bedeli Brisa ana firma hesabına geçecektir. Alışveriş sürecinin tamamlanması için müşterinin sistemimizde kayıtlı cep telefonuna 3D secure şifresi gönderileceği için müşterileri sistemimizde kayıtlı cep telefonlarının güncel olması gerekmektedir.

Bu kampanya 24 Eylül-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında Üretici Kart’la gerçekleştirilen lastik alımına 5 ay faizsiz dönem avantajı sunulmaktadır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve kampanya kapsamındaki anlaşmalı Brisa bayilerinde geçerlidir. Denizbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgiye denizbank.com.tr’den ulaşılabilir.