Performans Tutkunlarının Yeni Lastiği Lassa Phenoma

Performans Tutkunlarına Phenoma

Lassa, performans tutkunları için yeni performans lastiği Phenoma’yı asfaltla buluşturuyor. Islak ve kuru zemin tutunma performansında çok başarılı olan Phenoma, Avrupa’nın ardından Mayıs ayından itibaren Türkiye’de de satışa çıkıyor.

Lassa tarafından geliştirilen yeni performans lastiği Phenoma, Avrupa’nın ardından Mayıs ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak. Lassa’nın ihraç edeceği ürün grubunda yerini almış olan Phenoma, orta sınıf spor segmentini, performanslı kullanım tarzına sahip tüm orta sınıf araç sahibi sürücülerini ve araçlarını modifiye yapan kullanıcıları hedefliyor. 16 inç'le 18 inç jant aralığında değişen ebatlarda Lassa bayilerinde satışa sunulacak olan Phenoma, hem ıslak hem de kuru zeminde yol tutuş performansıyla da rakiplerinden ayrışıyor. Performansla birlikte güvenliği de sunan Phenoma, kuru zemin fren performansında da çok başarılı.

Dikkatleri desenlere çeken modern tasarımın ve yüksek teknolojinin bir araya gelmesi ile hayat bulan Phenoma, viraj hakimiyetini, yüksek hızda stabiliteyi ve direksiyon hareketlerine anında cevap vermeyi garanti edecek yapıya sahip. Daha düşük yuvarlanma direnci sayesinde yakıt tüketimini azaltan yapısıyla ön plana çıkmayı başaran Phenoma, ayrıca subjektif konfor değerlendirmelerinde tüm rakiplerinden daha konforlu olduğunu da kanıtladı.

Ebat gamı ile pazarın tüm popüler araçlarına uyumlu ürünler sunuyor.