Sağlam Basmaya Hazır mısın Arda Turan?

Lassa'dan Arda Turan'a Film

Sağlam Hatıralarla Sağlam Bir Kariyere! Lassa'dan Arda Turan'a "Sağlam" Film

Sağlam Basmaya Hazır mısın Arda Turan?

Sağlam Hatıralarla Sağlam Bir Kariyere!

Lassa'dan Arda Turan'a "Sağlam" Film

 

Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın kaptanı ve ülkemizi İspanya’da oynadığı başarılı futbolla temsil eden Arda Turan, bugün FC Barcelona formasıyla ilk maçına çıkıyor. Türkiye’nin lastik pazarı lideri Brisa’nın markası Lassa, bu önemli günde kendisini yalnız bırakmadı ve destek vermek amacıyla Nou Camp’daki yerini aldı. Arda Turan’ın ilk maçı öncesi kendisine bir de sürpriz film hazırlayan Lassa ekibi, milli yıldızımıza büyük motivasyon sağladı.

 

Karşıyaka’nın her maçta tribündeki yerini alan, ateşli taraftarlarını hop oturtup hop kaldıracak olan marşın sözleri şöyle;

2015 yılının Temmuz ayında dünyanın en büyük kulüplerinden FC Barcelona’ya transfer olan Arda Turan, bu akşam Nou Camp’da oynanacak ve Türkiye saati ile 21.30’da başlayacak Espanyol karşılaşmasıyla forma hasretine son veriyor.

 

Türkiye’nin lastik pazarı lideri Brisa’nın markası Lassa, Arda Turan’a bu önemli günde sürpriz bir film hazırladı. Arda Turan’ın babası Adnan Turan’ın seslendirdiği film, duygusal bir tonda Arda Turan’ın kariyer yolculuğu ve FC Barcelona’da yaşayacağı sağlam mücadeleyi konu alıyor.

Adnan Turan’ın, "hatırla oğlum!" diyerek Arda Turan’ın hayatından bazı bölümler için kısa kesitler sunan film, izleyenleri yalnızca duygulandırmakla kalmıyor, sağlam bir mücadele vermeden başarının gelmeyeceğini de gözler önüne seriyor.

 

Lassa tarafından Arda Turan’a özel olarak hazırlanan film, www.youtube.com/lassaturkey sayfasından izleyicilerin beğenisine sunuldu.