Sağlam Takımın Sağlam Taraftarına Yeni Yıl Hediyesi!

Karşıyakaya Sağlam Destek

Lassa, sponsoru olduğu Pınar Karşıyaka’nın ve taraftarlarının yeni yılını, özel bir marş ve zafer görüntülerinin yer aldığı bir videoyla kutluyor.

Türkiyenin en köklü ve başarılı spor kulüplerinden Pınar Karşıyaka Basketbol takımının sponsoru olan Lassa, kulübün ateşli taraftarlarına yeni yıl hediyesi olarak bir marş ve video klip hazırladı.

Lassa, sponsoru olduğu Pınar Karşıyaka’nın ve taraftarlarının yeni yılını, özel bir marş ve zafer görüntülerinin yer aldığı bir videoyla kutluyor.

Karşıyaka’nın her maçta tribündeki yerini alan, ateşli taraftarlarını hop oturtup hop kaldıracak olan marşın sözleri şöyle:

"İstersen yen, yenil, durma Karşıyaka!

Al, bütün varım yoğum senindir

Ben yazdım seni diğer yarıma...

Kaf sin Kaf senin hep yanındayım!"

Atış: "Lassa, Karşıyaka’nın her zaman arkasında..."

Brisa Tüketici Ürünleri Pazarlama Direktörü Egemen Atış, 2016’ya girerken, tezahüratlarıyla ünlü Karşıyakalı taraftarlara, dillerinden yıl boyunca düşürmeyecekleri bir hediye vermek istediklerini söyledi. Atış, "Karşıyaka Spor Kulübü son zamanlarda büyük bir yükseliş yaşıyor. Geçtiğimiz yılki şampiyonluğun ardından bu yıl THY Euroleague ile ülkemizi başarıyla temsil etti. Lassa olarak, tüm bu başarılarda ve yeni başarılara giden yolda her zaman Karşıyaka’nın yanındayız. İnanıyoruz ki bu marş, Karşıyaka tribünlerini ayağa kaldıracak ve yeni zaferleri de beraberinde getirecek" dedi. Lassa, Pınar Karşıyaka basketbol takımına olan desteği 2013-2014 sezonundan bu yana devam ediyor. Türkiye Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Kupası maçlarında Pınar Karşıyaka’nın sponsoru olan Lassa, 2015-2016 sezonundan itibaren Pınar Karşıyaka’nın THY Euroleague’de yer almasıyla beraber bu sponsorluğunu uluslararası arenaya da taşımış oldu.